Novinky

DEMA Arkanoid

15.1.2019

Udělejte si retro mikropauzu!

Náš monoskop jsme předělali na 8bit. Zahrajte si tu legendu stejně vášnivě jako v roce 1986 a připravte nás o nějaké kredity.

http://dema.cz/arkanoid/

 

 

 

Myší reklamy pro Madetu

 10.1.2019

Voiceover myší reklamní kampani pro společnost Madeta již od roku 2014 namlouvá Mistr Petr Nárožný. Jeho úžasný projev dodává těmto oblíbeným animovaným spotům ten pravý šmrnc a nejeden kreativec jeho reklamní projev pochválil…

 

 

 

Mimi&Líza Záhada vánočního světla

 26.11.2018

Mimi a Líza jsou nevšední kamarádky. Šestého prosince vstoupí do vašich kin toto české animované pásmo krátkých filmů. Dabing vznikl ve zvukovém studiu DEMA. 

Ve filmu hrají: Linda Rybová, David Prachař, Jitka Moučková, Michal Kozelka, Arnošt Goldflam, Viktor Preiss. V dětských rolích Natálie Grossová, Karolína Křišťálová a jako speciální host se představí Dagmar Pecková. Úvodní píseň nazpívala Markéta Irglová!

 

 

 

Právě jste našli výrobce své reklamy!

22.11.2018

Máte koupený prostor v médiích, ale potřebujete vyrobit reklamní spot?

Kontaktujte nás!

Red Bull v DEMA studiu

15.11.2018

Rok se s rokem sešel a my jsme nahrávali voiceovery pro české a slovenské televizní spoty okřídleného klienta Red Bull. Dorazil i kreativní ředitel z Rakouska, několik skvělých herců se vystřídalo v naší speakerovně. No, myslíme, že se máte na co těšit.

Již brzy!

Mistr Karel Gott opět natáčel v DEMA studiu

30.10.2018

Ve zvukovém studiu DEMA se každý den natáčí voiceovery s předními herci a dabéry pro reklamní spoty. Mimo to se v DEMĚ velice často střídá jeden slavný zpěvák za druhým. Náš zvukař, Tomáš Kozelka, vystudoval konzervatoř a je skvělý hudebník. Díky jeho perfektnímu hudebnímu sluchu tak může vzniknout geniální hudební dílo. Tentokrát jsme natáčeli s Karlem Gottem a bylo nám ctí.

NEZkreslená věda 4. série je venku! 

1.10.2018

Nová série NEZkreslené vědy je online. Čtvrtá řada edukativně zábavného pořadu je k vidění na youtube. Projekt opět podpořila Akademie věd ČR. Na projektu spolupracují: režisér David Súkup, textař Aleš Vémola, kreslíř Tomáš Zach, obrazovou postprodukci zpracoval Bohdan Buďárek, zvukovou postprodukci má na svědomí mistr zvuku Tomáš Kozelka, voiceover namluvil herec Pavel Liška. Producentem je společnost Maurfilm Martin Vandas. Celý projekt vznikl pod střechou DEMA Creative Production.

Pavel Horváth je novou tváří Mototechny

8.8.2018

Poslední natáčení pro Mototechnu proběhlo s bývalým fotbalistou národní reprezentace Pavlem Horváthem.

Varta

29.6.2018

Dema kreativně i postprodukčně zpracovala nový sponzorský vzkaz pro společnost VARTA! V českém i slovenském jazyce.

Sirotci

30.5.2018

Pohádkový příběh „O sirotcích“ na motivy knížky Arnošta Goldflama se natáčí ve zvukovém studiu DEMA. Režie se ujal David Súkup a výtvarnicí je Patricia Ortiz Martinéz. Své hlasy propůjčili Dana Syslová, Viktor Preiss, Dana Černá, Arnošt Goldflam, Linda Křišťálová, Miloslav Frýdl a mnoho dalších…

Ochutnejte Itálii s Rio Mare

18.5.2018

Pro společnost Bolton Czechia jsme tentokrát postprodukovali spot a produkovali tagon. Ve zvukovém studiu jsme se potkali s korporátními speakery Ťuldou Brouskem a Matoušem Krátkým.

Hubeňour z Dražic

18.4.2018

Ateliérové natáčení na klíčovací pozadí. Hlavní roli ztvárnil herec Jiří Maryško. Kompletní výroba (od castingu, přes natáčení až po postprodukci inhouse) v produkčním domě DEMA.

Sponzorský vzkaz pro Strabag Rail

12.4.2018

Sponzorský vzkaz pro Strabag Rail – desítky herců, šest různých lokací. Výtvarník Jan Pomykač, vytvořeno ve spolupráci se Sportovní agenturou a.s..

Každoroční session s Lucií Výbornou!

2.4.2018

Lucie Výborná spolupracuje mnoho let s Ligou proti rakovině. Rok se s rokem sešel a mílovými kroky se blíží kytičkový den.

Václav Neužil v DEMA

23.3.2018

Václav Neužil, známý z Dabing Street, si to u nás v DEMA užil. Díky za hezkou spolupráci.

Richard Müller speciálně pro Paralympijské hry

23.2.2018

Slovenský zpěvák Richard Müller v DEMA studiu nebyl poprvé, nahrál zde svou poslední desku. Dnes přijel natočit hymnu pro slovenské paraolympioniky. Producentem nebyl nikdo jiný než Ondřej Brzobohatý, se kterým jak Dema, tak Richard dlouhodbě spolupracují.

Red Bull vám dává kříííídla

15.2.2018

Mnoho let spolupracujeme s brandem Red Bull. Nyní vyrábíme jak české tak slovenské voiceovery pro tolik vám známé animované spoty.

NEZkreslená věda

02.02.2018

NEZkreslená věda je ojedinělý popularizačně-vzdělávací cyklus Akademie věd ČR. Krátká animovaná videa tématicky zaměřená na vědu a poznání edukační a zábavnou formou přibližují zajímavé jevy z vědní oblasti (nejen) studentům) a pedagogům středních škol. PŘIPRAVUJEME IV. sérii. Všechny díly jsou k dispozici na youtube. Seriál byl vyroben ve spolupráci s Maur film.

Soundtrack Věčně tvá nevěrná

31.01.2018

Na konci února se do kin chystá premiéra nového českého filmu Věčná tvá nevěrná. Soundtrack vznikal v Dema studio, autorem není nikdo jiný než zpěvák Xindl X. Tento track můžete očekávat i na jeho novém albu, které vyjde již brzy.

DEMA Ateliér ZDARMA

23.01.2018

Pro klienty máme zajímavou nabídku. Kdo si v měsíci únoru objedná ateliér vč. postprodukce (zvukové nebo obrazové), má ho zcela zdarma.

Aňa Geislerová v DEMA

20.12.2017

Ačkoliv je před Vánocemi spousty práce a známé osobnosti neví, kam dřív, Aňa Geislerová si našla ve svém přeplněném diáři půlden a dorazila na natáčení do DEMA ateliéru.

1000 statečných v Dema

28.11.2017

Již několik let DEMA spolupracuje s nadací Národ dětem – konkrétně na projektu Tisíc statečných. Projekt, který plně financuje optimalizující studie v oboru dětské onkologie a hematologie. V produkčním domě vznikají fotografie dárců a rozhlasové spoty. I vy se můžete stát jedním z tisíce. Více na www.tisicstatecnych.cz

FUNK YOU!

02.11.2017

TOP DREAM COMPANY se v létě zavřeli v Demě a natočili album FUNK YOU. To pokřtí 8. listopadu v přístavním klubu Jazz Dock. Tohle funky vás zaručeně bude bavit!

Xindl X točí novou desku v Demě

25.10.2017

Další interpret se rozhodl využít služeb našeho zvukového studia. Již od srpna Xindl X se svou kapelpou u nás natáčí novou desku. A věřte, že je radost spolupracovat s tímto talentem a pozorovat ho při jeho tvorbě.