Novinky

Živě Once Upon a Time

18.3.2021

Kapela The DOCUMENTS nahrála živě píseň Unce Upon a Time.
U nás DEMA! PREMIÉRA již dnes 20:00.
 

 

WCNET

8.3.2021

Smrdí, smrdí to to smrdí… Legendární, kdo nezná jako by nebyl.

Vyrobeno v Demě.

 

Adaptace Philips LatteGo

24.2.2021

Opět jsme měli možnost spolupracovat na adaptaci reklamní kampaně klienta Phlips. Tentokrát jsem vyráběli spot pro produkt LatteGo, a to jak v české, tak i slovenské verzi.

 

 

 

NEZkreslená věda chystá změny  

15.2.2021

Edukativní seriál NEZkreslená věda, který vzniká pravidelně již několik let v našich studiích dostává tak trochu novou podobu. Kresby vznikají pod rukou jiného kreslíře a komentář namluví Bára Hrzánová a Radek Holub. Máte se na co těšit.

 

Jiří Bartoška pro Oresi kuchyně  

2.2.2021

Hlásíme návrat Jiřího Bartošky k Oresi. Mnoho let zpátky tento skvělý herec namlouval reklamní voiceovery pro našeho klienta. Po pauze se vrací ve skvělé kondici. Posuďte sami.

 

SebeLoveSong

23.1.2021

Poslední hit zpěváka Xindla X vznikl ve zvukovém studiu DEMA!

Už jste jej slyšeli?

 

 

 

Nová řada NEZkreslené vědy

 

12.1.2021

První díl nové řady NEZkreslené vědy je venku.

 

 

Activia Q1 slovenská kampaň

7.1.2021

 Activia má novou jarní kampaň pro slovenský i český trh. Opět včetně 3D vyrobeno v Demě. 

 

PF 2021

29.12.2020

 

Vánoční tagon Corega

4.12.2020

Pro dlouholetého klienta jsme adaptovali českou i slovenskou televizní reklamu na Coregu. Navíc vznikl vánoční tagon.

Sensodyne Covid adaptace spotu

30.11.2020

Pro Sensodyne jsme zpracovali českou i slovenskou adaptaci reklamního spotu na zubní pastu, která likviduje bakterie viru Covid. Obraz i zvuk opět na jednom místě – v demáckých postprodukčních studiích..

Nové sponzorské vzkazy pro Dino

20.11.2020

V Demě vzniklo hned několik sponzorských vzkazů pro klienta Dino. Tatrovka byla snímaná v demáckém ateliéru technikou stopmotion. Zvuková i obrazová postprodukce pod jednou střechou. A voiceover namluvila úžasná Lada Jelínková.

Zvuková postprodukce  

29.10.2020

Díky distančnímu nahrávání denně v našem studiu vznikají reklamní voiceovery.

 

Vyzkoušejte i vy online spolupráci.

 

Společně to zvládneme!

18.10.2020

Zůstaňte doma, nahrávejte na dálku.

Distanční nahrávání Hi-Res obraz i zvuk.

 

 

Kytičky letos v září

29.9.2020

Letos, vzhledem k jarnímu nouzovému stavu, byla posunuta kytičková akce Ligy proti rakovině, a to na 30. září.

Podpořte i vy kytičkou, která pomáhá.

Když ji miluješ… Kofola

4.9.2020

Pro tolik známou reklamu na Kofolu jsme vyrobili nový packshot a voiceover pro něj namluvil korporátní hlas Kofoly – Kryštof Hádek.

Obraz a zvuk na jednom místě – DEMA.

Mimoni v Kinder Surprise 

20.8.2020

Zvuková postprodukce pro klienta Ferrero a jejich oblíbený dětský produkt Kinder Surprise. Slovenská adaptace spotu. Spolupracujeme speakery napříč světem, pokud potřebujete adaptaci, jsme schopni zajistit jakýkoli jazyk.

Adaptace televizní reklamy Rio Mare s citrónem

11.8.2020

Pro slovenský trh jsme tentokrát adaptovali spot Rio Mare s citrónem. Obrazová adaptace do čistého masteru, stejně tak i zvuková postprodukce. I pro Čechy jsme vyrobili adaptaci.

Adaptace televizní reklamy Rio Mare s chilli

10.8.2020

Pro český trh jsme vyrobili adaptaci spotu klienta Rio Mare, se kterým roky spolupracujeme. Obrazová adaptace do čistého masteru, stejně tak i zvuková postprodukce. I pro Slovensko jsme vyrobili adaptaci.

Strabag Rail nový sponzor programu 

28.7.2020

Sháníte výrobce své reklamy? Zajistíme vám námět, kamerové natáčení i obrazovou postprodukce a to vše vyrobíme pod jednou střechou – DEMA. 

Letní kampaň pro Strabag Rail jsme takto kompletně zajistili. Od námětu, přes kreslíře, znění voiceoveru a veškerou postprodukci spotu.    

Kampaň COOLING pro Beko

10.7.2020

Adaptace reklamních spotů vznikají pod jednou střechou – DEMA.
Tentokrát pro klienta BEKO – česká a slovenská adaptace reklamního spotu. 

Zvuk i obraz na jednom místě.  

PODCAST v DEMĚ  

28.6.2020

Pravidelně vyrábíme podcast s Filipem Dřímalkou. HOTCAST je o technologiích, byznysu a připravenosti firem na digitální transformaci.

 

 

 

Activia Adaptace 2020

12.6.2020

Tohle u nás nejčastěji děláme. České a slovenské adaptace. Obraz 2D/3D, zvuk profesionální voiceovery jen s těmi nejlepšími speakery.

Vše pod jednou střechou – DEMA 

Letos budou kytičky až v září

5.5.2020

Každoročně v květnu potkáváme studenty, jak prodávají tolik všem známou kytičku. Letos vzhledem ke koronavirové situaci proběhne sbírka až v září. Nicméně všichni mohou přispět formou DMS.

DEMA s Ligou spolupracuje již několik let na kompletní výrobě jejích televizních kampaní. 

Podpořte i vy kytičkou, která pomáhá.

Thank you

29.4.2020

Pro společnost GSK ve zvukovém studiu vznikla česká verze spotu Thank you. Dvoumetrové odstupy herců, klienti online na Skypu  – takové byly podmínky natáčení voiceoverů v nouzovém stavu během Koronaviru.
Emotivně laděný spot podkresluje hudba Largo od Antonína Dvořáka. 

 

COOP Poděkování

7.4.2020

 Prodejny Coop rozhlasovým spotem poděkovaly svým zákazníkům i zaměstnancům v nelehké době Koronaviru. 

V DEMA studiu jsou nastavena maximální hygienická opatření pro natáčení voiceoverů. 

Život

31.3.2020

DEMA v těchto dnech poskytla své nahrávací studio pro píseň Život.

České asociaci sester lze přispět na popsané účely prostřednictvím transparentního účtu u KB: 191900/0100 nebo odesláním jednorázové DMS: DMS SESTRA 30, DMS SESTRA 60, DMS SESTRA

Vojta Dyk – Život

27.3.2020

Vojtěch Dyk nahrával v DEMA studiu svůj part písně Život, kterou složil Ondřej Gregor Brzobohatý pro nadační sbírku Pomáháme setřičkám. 

 

 

Petr Nárožný pro Madeland  

28.2.2020

Legendární herec, Petr Nárožný, propůjčil svůj hlas myší reklamě na Madeland. Reklamy Myší svatba či křtiny jsou velmi oblíbené u diváků. Nyní jsme namlouvali tagon, který spotřebitele informuje o nových obalech oblíbených produktů. 

 

 

 

James Bond  

17.2.2020

Slovenský James Bond, Ján Gallovič, daboval v DEMA studiu pozvánku na premiéru nové Bondovky, která jde do kin v dubnu. 

 

 

 

Nový singl Roadside Vagabond

3.2.2020

Vzhledem k tomu, že DEMA má skvěle vybavené zvukové studio, nevyrabí jen reklamní spoty nebo filmový dabing, ale je profesionální hudební studio, kde nahrálo desky, sigly či filmové písně nespočet umělců.

Právě jeden z nich, Lucky Sings, měl lednovou premiéru na Youtube.

 

2v1  

25.1.2020

Mágem obrazové postprodukce pro 2D, 3D animaci, střih, titulky a jakoukoli grafiku je v  Demě Body. Ten je zároveň skvělý kamerový technik a ne jeden režisér a kameraman si ho na place pochvalují. Je tichý a rychlý a přesně vždy ví, co je potřeba. 

Zkuste spolupráci s ním i Vy. Nebudete litovat.

 

 

 

Čedok 100let s Vámi

9.1.2020

DEMA vyrobila televizní kampaň pro Čedok k výročí jejich vzniku. 100let s vámi obsahuje několik spotů, které vás v akčních nabídkách zvou do celého světa.

 

Veselé Vánoce a bohatého Ježíška!  

21.12.2019

 

Red Bull pro rok 2020   

10.12.2019

 Každoroční natáčení pro Red Bull. Adaptujeme jak pro Česko tak i Slovensko. Tentokrát jsme během jedné celodenní frekvence připravili 10spotů pro kampaň 2020.

Při natáčení spolupracovali režisér Tomáš Kozelka, zvukař Martin Cihlář. 

Fany a pes trailer

17.11.2019

DEMA byla koproducentem filmu Fany a pes. Tento animovaný snímek získal mnoho pozitivních recenzí. Český dabing vznikal pod taktovkou producenta filmu Martina Vandase v DEMA studiu. Fany a pes bude bavit celou rodinu, proto neváhejte a zajděte na něj do kina.

 

Richard Genzer dabuje tajnýho agenta  

6.11.2019

S blížící se premiérou animovaného filmu Fany a pes odkryjeme další VIP osobnost, která se podílela na dabingu, který vznikal v DEMĚ.

Vynikající herec Richard Genzer dabující roli tajného agenta Stasi.

Již brzy ve vašich kinech.

Herecký casting DEMA 

4.11.2019

Pravidelně v DEMA ateléru zajišťujeme pro naše klienty herecké castingy, kamerové zkoušky pro natáčení spotů. V našem rejštříku najdete širokou škálu herců. Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o zajištění castingu. 

 

Provident BlackFriday 

31.10.2019

Pro Provident vyrábíme reklamní spoty již několik sezón. Klient je vždy spokojen se zvukovou postprodukcí, kterou DEMA zajistí. Již do 5.11. kampaň BlackFriday ve vašich televizích. 

Miroslav Krobot a jeho prvotina 

14.10.2019

Právě v těchto dnech se u nás DEMA potkáváme s režisérem Miroslavem Krobotem, se kterým intenzivně pracujeme na přípravách jeho prvního animovaného filmu.

 

… 

2.10.2019

Bylo nám ctí s Vámi spolupracovat, Mistře.

 

Servis Škoda Auto s Michalem Dlouhým 

30.9.2019

Michal Dlouhý již několik sezón namlouvá mimo jiné radiospoty klienta Škoda Auto. Tentokrát to bylo na téma zimní servis. Spolupráce s Michalem je výborná. Profesionál, co je schopen namluvit voiceover bezchybně napoprvé. Je nám ctí se s ním v Dema studiu potkávat.

 

Ambasadorem Mototechny je Maroš Kramár 

13.9.2019

Mototechna letos oslovila na spolupráci Maroše Kramára, který se stal ambasadorem jak pro Slovenko, tak i Čechy. Pravidelně jej tak budete vídat v reklamní televizní kampani, uslyšíte ho i radiospotech. 

Weleda CZ 

6.9.2019

Jitka Ježková a Lada Jelínková, kamarádky a kolegyně se potkaly v DEMA studiu při natáčení voiceoveru pro online a radio kampaň kosmetické společnosti Weleda.  

 

Vašek Vydra v nové kampani AAA Auto 

30.8.2019

Václav Vydra je již několik let ambasadorem našeho letitého klienta AAA Auto. V nové kampani je propojena Vaškova lásku ke koním, které chová, s láskou ke koním pod kapotou. Pravidelně se tak setkáváme v našem zvukovém studiu na postprodukci nových a nových spotů. 

Marek Daniel dabuje Klause

21.8.201

Český filmový, divadlení a televizní herec Marek Daniel, kterého můžete jako Tondu Blaníka, v Dema zvukovém studiu daboval roli tatínka Klause pro připravovaný celovečerní animovaný film Fritzi a pes. Již v listopadu v kinech.

Bibi Hall dokončuje album

13.8.2019

Slovenská zpěvačka Bibi Hall finišuje práce na svém šansonovém albu, které vyjde na podzim. Producentem je Ondřej Gregor Brzobohatý, mistr zvuku němůže být nikdo jiný než náš Tomáš! Máte se na co těšit!

 

Dabing session s Aňou Geislerovou

31.7.2019

V DEMA zvukovém studiu jsme nahrávali český dabing s věčně pozitivně naladěnou Aňou Geislerovou. Svůj hlas tentokrát propůjčila roli maminky hlavní postavy Fany pro dětský animovaný film Fany a pes.

Nová série seriálu NEZkreslená věda

23.7.2019

Ani v těchto horkých dnech nejsme u vody… V DEMA animačním studiu právě vzniká pod rukama kreslíře Tomáše Zacha díl k nové sérii divácky úspěšného seriálu NEZkreslená věda.  A začínáme hned tématem INTERNET.

Oikos Temtation online a tv kampaň 

12.7.2019

Pro Danone jsme adaptovali další spoty produktů Oikos. Jeden z nich byl právě Temptation. Voiceover namluvila Jana Stryková. Celostátní kampaň poběží na všech sociálních sítích, online webech i v televizi. Slovenskou adaptaci jsme také realizovali.

Album Bibi Hall vzniká v DEMA 

4.7.2019

Slovenská zpěvačka Bibi Hall nahrává šansonové album u nás v DEMA. Producentem je Ondřej Gregor Brozobohatý, kterého jsme natočili při dirigentské práci se smyčci, dechy a kytarou. Mistrem zvuku není nikdo jiný než náš úžasný Tomáš Kozelka. 

Danio Hladoš 

21.6.2019

V hlavní roli Hladoš pro produkt Danio. Adaptace obrazová i zvuková v režii Dema. Jedná se o televizní a online kampaň ve třech různých stopážích. K vidění na všech sociálních sítích v Čechách i na Slovensku.    

Hudba pro Fany byla při tom   

7.6.2019 

Dema je koproducentem připravovaného animovaného filmu Fany byla při tom (ve světě známý pod názvem Fritzi). My vám nyní přinášíme Making of, z nahrávání hudby ve studiu České televize. Hudebníci jsou z FILMharmonic Orchestra Prague.    

Maroš Kramár pro Mototechnu

25.5.2019

V DEMA zvukovém studiu jsme natáčeli voiceovery pro novou kampaň Mototechny. Jejich novou tváří pro slovenský i český trh je stále šarmantní Maroš Kramár. Skvělá to spolupráce.

Adaptace Rio Mare Tuňák v olivovém oleji   

6.5.2019

Slovenská adaptace televizního spotu. Výroba slovenské obrazové postprodukce. Voiceover namluvil skvělý speaker Marko Igonda. DEMA vyrobila adaptaci téhož spotu pro český trh. 

Produktové video OFFICE PRO

27.4.2019

Klient OFFICE PRO nás oslovil na výrobu videí jejich zásuvkových výrobků pro prezentaci na designovém veletrhu. Vzniklá produktová videa v budoucnu využijí i na svém webu. DEMA zajistila kamerové natáčení v čele s režisérem Danielem Včelišem, obrazovou i zvukovou postprodukci.

Fany byla při tom

15.4.2019

V DEMA vyrábí Maurfilm animovaný film pod pracovním názvem Fany byla při tom… 
Více se dozvíte v reportáži České televize!

http://bit.ly/2PwrcWE

Betonová džungle

19.3.2019

Čtyři měsíce v DEMA ateliéru vznikal dětský animovaný film Betonová džungle. Jedná se o jeden ze tří krátkých snímků studentského projektu TROJHLAS. Autorka, Marie Urbánková, vdechla život příběhu, který pojednává o tom, jak zvuky paneláku nás mohou vzít například na výpravu do džungle.

Song pro Baťu

11.3.2019

Ondřej Gregor Brzobohatý opět tvořil v našem zvukovém studiu. A pod jeho taktovkou, za spolupráce našeho skvělého mistra zvuku Tomáše, vznikla písnička pro novou reklamní kampaň klienta Baťa. Stane se hitem, který si budete zpívat a nebudete schopni si jej vyhnat z hlavy?

Spolupráce s digitálním guru

28.2.2019

Filip Dřímalka ve zvukovém studiu Dema natáčí rozhovory s top managery velkých českých firem. Podcast je o technologiích, byznysu a připravenosti firem na digitální transformaci. Jednotlivé díly vycházejí každý týden a jsou k poslechu zde: https://drimalka.com/podcasty/.  

Natáčení na Rhino Slider EVO

8.2.2019

Do Čech , konkrétně do půjčovny kamerové techniky Biofilms, dorazila americká novinka Rhino Slider EVO. Natáčeli jsme na něj produktové imagevideo pro klienta Officepro a můžeme jen doporučit. Perfektní ostření z bodu A do bodu B, krásné záběry v pohybu. Pro tento druh videa perfektní pomocník!

Aktuální online kampaň pro Siemens daboval Petr Vágner

 3.2.2019

Aktuální online kampaň pro Siemens namluvil moderátor, sportovec, herec a náš dobrý kamarád Petr Vágner. Na natáčení s ním se vždy těšíme. Navíc chodí vždy s předstihem, máme tedy možnost zjistit zákulisní drby z televize. 🙂

Bětka Stanková ve studiu Dema 

 23.1.2019

Bětka Stanková, známá filmová a divadelní herečka, pro Philips pravidelně dabuje slovenské adaptace televizních spotů. Třešničkou na dortu je vždy pozitivní nálada, která na natáčení panuje, a to právě díky vždy usměvavé Bětce.

 

DEMA Arkanoid

 15.1.2019

Udělejte si retro mikropauzu!

Náš monoskop jsme předělali na 8bit. Zahrajte si tu legendu stejně vášnivě jako v roce 1986 a připravte nás o nějaké kredity.

Hra je zde: https://dema.cz/arkanoid/

Myší reklamy pro Madetu

 10.1.2019

Voiceover myší reklamní kampani pro společnost Madeta již od roku 2014 namlouvá Mistr Petr Nárožný. Jeho úžasný projev dodává těmto oblíbeným animovaným spotům ten pravý šmrnc a nejeden kreativec jeho reklamní projev pochválil…

 

 

Mimi&Líza Záhada vánočního světla

 26.11.2018

Mimi a Líza jsou nevšední kamarádky. Šestého prosince vstoupí do vašich kin toto české animované pásmo krátkých filmů. Dabing vznikl ve zvukovém studiu DEMA. 

Ve filmu hrají: Linda Rybová, David Prachař, Jitka Moučková, Michal Kozelka, Arnošt Goldflam, Viktor Preiss. V dětských rolích Natálie Grossová, Karolína Křišťálová a jako speciální host se představí Dagmar Pecková. Úvodní píseň nazpívala Markéta Irglová!

Právě jste našli výrobce své reklamy!

22.11.2018

Máte koupený prostor v médiích, ale potřebujete vyrobit reklamní spot?

Kontaktujte nás!

Red Bull v DEMA studiu

15.11.2018

Rok se s rokem sešel a my jsme nahrávali voiceovery pro české a slovenské televizní spoty okřídleného klienta Red Bull. Dorazil i kreativní ředitel z Rakouska, několik skvělých herců se vystřídalo v naší speakerovně. No, myslíme, že se máte na co těšit.

Již brzy!

Mistr Karel Gott opět natáčel v DEMA studiu

30.10.2018

Ve zvukovém studiu DEMA se každý den natáčí voiceovery s předními herci a dabéry pro reklamní spoty. Mimo to se v DEMĚ velice často střídá jeden slavný zpěvák za druhým. Náš zvukař, Tomáš Kozelka, vystudoval konzervatoř a je skvělý hudebník. Díky jeho perfektnímu hudebnímu sluchu tak může vzniknout geniální hudební dílo. Tentokrát jsme natáčeli s Karlem Gottem a bylo nám ctí.

NEZkreslená věda 4. série je venku! 

1.10.2018

Nová série NEZkreslené vědy je online. Čtvrtá řada edukativně zábavného pořadu je k vidění na youtube. Projekt opět podpořila Akademie věd ČR. Na projektu spolupracují: režisér David Súkup, textař Aleš Vémola, kreslíř Tomáš Zach, obrazovou postprodukci zpracoval Bohdan Buďárek, zvukovou postprodukci má na svědomí mistr zvuku Tomáš Kozelka, voiceover namluvil herec Pavel Liška. Producentem je společnost Maurfilm Martin Vandas. Celý projekt vznikl pod střechou DEMA Creative Production.

Pavel Horváth je novou tváří Mototechny

8.8.2018

Poslední natáčení pro Mototechnu proběhlo s bývalým fotbalistou národní reprezentace Pavlem Horváthem.

Varta

29.6.2018

Dema kreativně i postprodukčně zpracovala nový sponzorský vzkaz pro společnost VARTA! V českém i slovenském jazyce.

Sirotci

30.5.2018

Pohádkový příběh „O sirotcích“ na motivy knížky Arnošta Goldflama se natáčí ve zvukovém studiu DEMA. Režie se ujal David Súkup a výtvarnicí je Patricia Ortiz Martinéz. Své hlasy propůjčili Dana Syslová, Viktor Preiss, Dana Černá, Arnošt Goldflam, Linda Křišťálová, Miloslav Frýdl a mnoho dalších…

Ochutnejte Itálii s Rio Mare

18.5.2018

Pro společnost Bolton Czechia jsme tentokrát postprodukovali spot a produkovali tagon. Ve zvukovém studiu jsme se potkali s korporátními speakery Ťuldou Brouskem a Matoušem Krátkým.

Hubeňour z Dražic

18.4.2018

Ateliérové natáčení na klíčovací pozadí. Hlavní roli ztvárnil herec Jiří Maryško. Kompletní výroba (od castingu, přes natáčení až po postprodukci inhouse) v produkčním domě DEMA.

Sponzorský vzkaz pro Strabag Rail

12.4.2018

Sponzorský vzkaz pro Strabag Rail – desítky herců, šest různých lokací. Výtvarník Jan Pomykač, vytvořeno ve spolupráci se Sportovní agenturou a.s..

Každoroční session s Lucií Výbornou!

2.4.2018

Lucie Výborná spolupracuje mnoho let s Ligou proti rakovině. Rok se s rokem sešel a mílovými kroky se blíží kytičkový den.

Václav Neužil v DEMA

23.3.2018

Václav Neužil, známý z Dabing Street, si to u nás v DEMA užil. Díky za hezkou spolupráci.

Richard Müller speciálně pro Paralympijské hry

23.2.2018

Slovenský zpěvák Richard Müller v DEMA studiu nebyl poprvé, nahrál zde svou poslední desku. Dnes přijel natočit hymnu pro slovenské paraolympioniky. Producentem nebyl nikdo jiný než Ondřej Brzobohatý, se kterým jak Dema, tak Richard dlouhodbě spolupracují.

Red Bull vám dává kříííídla

15.2.2018

Mnoho let spolupracujeme s brandem Red Bull. Nyní vyrábíme jak české tak slovenské voiceovery pro tolik vám známé animované spoty.

NEZkreslená věda

02.02.2018

NEZkreslená věda je ojedinělý popularizačně-vzdělávací cyklus Akademie věd ČR. Krátká animovaná videa tématicky zaměřená na vědu a poznání edukační a zábavnou formou přibližují zajímavé jevy z vědní oblasti (nejen) studentům) a pedagogům středních škol. PŘIPRAVUJEME IV. sérii. Všechny díly jsou k dispozici na youtube. Seriál byl vyroben ve spolupráci s Maur film.

Soundtrack Věčně tvá nevěrná

31.01.2018

Na konci února se do kin chystá premiéra nového českého filmu Věčná tvá nevěrná. Soundtrack vznikal v Dema studio, autorem není nikdo jiný než zpěvák Xindl X. Tento track můžete očekávat i na jeho novém albu, které vyjde již brzy.

DEMA Ateliér ZDARMA

23.01.2018

Pro klienty máme zajímavou nabídku. Kdo si v měsíci únoru objedná ateliér vč. postprodukce (zvukové nebo obrazové), má ho zcela zdarma.

Aňa Geislerová v DEMA

20.12.2017

Ačkoliv je před Vánocemi spousty práce a známé osobnosti neví, kam dřív, Aňa Geislerová si našla ve svém přeplněném diáři půlden a dorazila na natáčení do DEMA ateliéru.

1000 statečných v Dema

28.11.2017

Již několik let DEMA spolupracuje s nadací Národ dětem – konkrétně na projektu Tisíc statečných. Projekt, který plně financuje optimalizující studie v oboru dětské onkologie a hematologie. V produkčním domě vznikají fotografie dárců a rozhlasové spoty. I vy se můžete stát jedním z tisíce. Více na www.tisicstatecnych.cz

FUNK YOU!

02.11.2017

TOP DREAM COMPANY se v létě zavřeli v Demě a natočili album FUNK YOU. To pokřtí 8. listopadu v přístavním klubu Jazz Dock. Tohle funky vás zaručeně bude bavit!

Xindl X točí novou desku v Demě

25.10.2017

Další interpret se rozhodl využít služeb našeho zvukového studia. Již od srpna Xindl X se svou kapelpou u nás natáčí novou desku. A věřte, že je radost spolupracovat s tímto talentem a pozorovat ho při jeho tvorbě.