O nás

Jsme profesionálové. Lidé, kteří nás znají, by mohli vyprávět. Stáli jsme u zrodu dnes velkých celebrit i značek, krůček po krůčku jsme spoluvytvářeli jejich příběhy. Začali jsme hned po revoluci natáčením rozhlasových spotů, nejdřív jako produkční skupina rádia Evropa 2, pod vedením guru Michela Fleischmanna (letošního čerstvého držitele francouzského Řádu čestné legie), který byl do Prahy vyslán z Paříže.

Začátky

První spoty jsme nahrávali s tenkrát neznámými mladými herci a zpěváky, kariéra v televizi a ve filmu je teprve čekala. Leona Machálková, Tomáš Hanák, Honza Šťastný, Jiří Langmajer, Hynek Čermák, nebo čerstvě dostudovaný právník Jirka Macháček… ti a mnozí další u nás pro naše klienty často natáčeli…
Z některých se pak stala dabingová esa, či excelentní speakeři komentářů – Alfréd Strejček, Dana Černá, Alexej Pyško, Martin Zahálka, Vladimír Kudla… Kolem roku 1995 jsme se osamostatnili a začali natáčet komerční videa a TV reklamní spoty. Byli jsme v pozadí známých kampaní, aniž bychom byli sami vidět. Tak chápeme profesionalitu.

A nebyly to jen v reklamních spotech, stali jsme se výrobci a zároveň partnery charitativních kampaní – třeba „Dej si bacha“ proti AIDS s Bárou Basikovou a Ondřejem Trojanem. Nebo spolupráce s Ligou proti rakovině (už 10 let), pro kterou animujeme TV spoty (s hlasem Lucie Výborné).

Spolupracujeme

Máme k dispozici výborné režiséry, jako je třeba král animátorů Martin Vandas, zkušený televizní harcovník Tibor Szilvási, nebo mladý úspěšný Daniel Včeliš. Kmenovým skladatelem hudby (a zpívaných spotů) se stal Ondřej Brzobohatý.

Těžištěm naší práce je kvalitní obrazová a zvuková produkce a postprodukce.
Vyrábíme i spoty na klíč – scénář, casting, lokace, režie a celý tým při natáčení na place. Ročně vyrábíme stovky různých reklamních sdělení, jsme specialisté na zpívané spoty, animace, a sponzorské vzkazy.

 

25 let

25 let zkušeností nás naučilo vyprávět příběhy lidí a značek.
Věřte, že jde o zcela identický přístup.
Víme, že v komunikaci je lepší udělat cokoli, než vůbec nic.
A víme, kdy je potřeba zakřičet, a kdy naopak zašeptat.
A taky víme, že vysílačka, která není v normě EBU R128 se nám vrátí,
a nespraví to ani náš domácí štrúdl s dobrou kávou a s Daisy* na klíně 🙂
Každá značka má zajímavý příběh. Rádi jej vyslechneme, převyprávíme a pošleme dál.
Vaše značka si zaslouží lesk a slávu!

*) Daisy je čivava.