Animace, Packshot , Tag on – obrazová postprodukce vašich spotů!

Jsme produkční dům, který kromě ateliéru, zvukového studia a zahrady pro chill nabízí obrazovou postprodukci pro reklamní spoty. Zpracováváme nepřeberné množství grafiky 2D, 3D, StopMotion, kreslení na sklo a jiné techniky.

Základem jsou kvalitní animátoři a kreslíři

Spolupracujeme s těmi nejlepšími kreslíři a animátory, jako je například Tomáš Zach, Lucie Sunková, Zuzana Studená, Polina Kazakova, Eva Skurská, Magdalena Kvasničková, Anna Paděrová. Jsme schopni pro vás kreativně zpracovat scénář, nakreslit objekty, které se budou později postprodukovat a vdechneme jim nejen osobitý a originální vzhled, ale propůjčíme jim i zajímavý hlas. Na klíč, dle vašeho zadání, vytvoříme jeden díl i celý seriál. Příkladem může být NEZkreslená věda, kterou jsme vyrobili pro Akademii věd ČR ve čtyřech sériích. Podobně může vzniknout reklamní spot vašeho klienta.

Lokalizujeme reklamní spoty. Vkládáme titulky / podtitulky do krátkých i dlouhých videí. Pro televizní spoty nebo online reklamy připravujeme obrazové adaptace a vyrábíme lokální tagony a packshoty (CZ, SK). Velice oblíbený formát je bumper, který jsme schopni pro vás vyrobit během jediného dne od schváleného storyboardu či jiných podkladů. Jsme flexibilní a kreativní.

Potřebujete pouze rozkleslit svůj nápad pro prezentaci? Storyboardy kreslíme černobíle i barevně.

Pokud vás naše práce zaujala, kontaktujte nás. Ceny sestavujeme dle jednotlivých projektů. A na hodiny studia se vždy vztahuji množstevní slevy. Konzultace zdarma.

Ukázky námi vyrobené animace

Podívejte se jak vzniká animace na našem animačním stole

Ukázky naší tvorby – animace, Packshot a Tag on